AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Toaleta myjąca Dakota - nawet do niewielkich łazienek

02.09.2020

Toaleta myjąca Dakota - nawet do niewielkich łazienek

Toaleta myjąca Dakota - nawet do niewielkich łazienek


 Jeszcze nie tak dawno w łazienkowych wnętrzach główną rolę odgrywała funkcjonalność. Współcześnie są to przestrzenie, w których projektanci skuteczne łączą piękno, komfort i ergonomię. Świetnym przykładem rozwiązania, który wpisuje się w aktualne kanony są toalety myjące, skrywające w sobie cechy miski WC i bidetu. Wraz z firmą Excellent przyglądamy się nowoczesnej toalecie myjącej Dakota, będącej perfekcyjną fuzją wygody i świetnego wzornictwa.


 Idealny kompromis w Twojej łazience

 

Urządzając wymarzone łazienkowe wnętrze czasem trzeba z czegoś zrezygnować — zwłaszcza, jeśli metraż jest kameralny. Wówczas na drugi plan najczęściej schodzi bidet, uznawany za wyszukany element, dedykowany obszernym łazienkom lub luksusowym salonom kąpielowym. A gdyby tak nie wyrzekać się wygody i postawić na urządzenie, które sprytnie łączy funkcje toalety i bidetu? Idąc tym tropem, projektanci firmy Excellent stworzyli toaletę myjącą Dakota, która zaskakuje innowacyjnymi funkcjami i intuicyjną obsługą. Taki nowoczesny element 2w1 pozwala na designerski kompromis i oszczędność miejsca nawet w niewielkiej łazienkowej przestrzeni.

 

Prosta obsługa

 

Obsługa toalety myjącej Dakota jest niezwykle prosta. Projektanci wyposażyli produkt w nowoczesny panel sterowania, dzięki któremu można zmieniać temperaturę wody, siłę natrysku oraz położenie dyszy. A wszystko to aż na pięciu różnych poziomach, które zapewniają najwyższy standard higieny i idealne dopasowanie do potrzeb użytkownika. Oprócz tego warto wymienić rodzaje mycia: zarówno damskie, jak i tylne oraz oscylacyjne. Natrysk można wyłączyć w dowolnym momencie, bez konieczności czekania na zakończenie cyklu, co sprawia, że urządzenie skutecznie oszczędza wodę. Bezpiecznik termiczny i termostat chronią przed nieoczekiwanym włączeniem się strumienia zbyt ciepłej wody. Z kolei zwolennikom cichych, harmonijnych rozwiązań z pewnością spodoba się deska wolnoopadająca, która nie hałasuje i chroni ceramikę przed zniszczeniem.

 

W kontekście codziennego użytkowania toalety, designerzy Excellent pomyśleli również o dedykowanym filtrze. Dzięki nowatorskiej budowie filtr nie tylko zatrzymuje zanieczyszczenia znajdujące się w sieci wodnej, ale również zapobiega tworzeniu się kamienia w systemie toalety myjącej, usuwa rdzę, algi oraz niechciane cząsteczki wody. W zestawie z toaletą dostępna jest jedna sztuka urządzenia, które należy wymieniać po około pół roku – w zależności od warunków jego funkcjonowania.

 

Designerska forma

 

Współczesna ceramika sanitarna odważnie wychodzi poza tradycyjne kanony wzornictwa, dzięki czemu łazienki zyskują zupełnie nową, świeżą estetykę. W taki koncept wpisuje się również toaleta myjąca Dakota — zgrabna, kompaktowa, o nowoczesnych liniach. Produkt dostępny jest w dwóch modnych kształtach — subtelnej litery „D” oraz „S” - o nieco bardziej wyrazistych, geometrycznych krawędziach. Pierwsza wersja fantastycznie wypadnie we wnętrzach skandynawskich czy glamour, druga z kolei, idealnie odnajdzie się w łazienkach minimalistycznych, industrialnych bądź hi-tech. Dodatkowo to, co dodaje toalecie Dakota niepowtarzalnego charakteru, widać dopiero po wyłączeniu światła. Miska została bowiem wyposażona w specjalny tryb nocny ze specjalnym podświetleniem LED, który jest nie tylko ukłonem w kierunku wygody i funkcjonalności, ale również nowatorskiego podejścia do współczesnego łazienkowego designu.

www.excellent.com.pl