AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Uchwyty Extend i Hexa Long – nowości GTV

07.11.2022

Uchwyty Extend i Hexa Long – nowości GTV

Uchwyty Extend i Hexa Long – nowości GTV


Firma GTV – polski producent systemów meblowych – wprowadziła niedawno do oferty dwie nowe propozycje uchwytów: Hexa Long i Extend.


Uchwyty do szaf Hexa Long

Z myślą o materiałach, z których wykonywane są fronty szaf, firma GTV stworzyła uchwyt Hexa Long. Jest on przeznaczony do tradycyjnego otwierania wysokich frontów. Prosta forma uchwytu Hexa Long idealnie współgra z meblem, efektownie podkreślając jego linię.

Zaokrąglone boczne krawędzie sprawiają, że uchwyt prezentuje się bardzo dekoracyjnie na każdym froncie meblowym. Subtelnie wyprofilowane krawędzie dodatkowo gwarantują wyjątkowo bezpieczne użytkowanie – w sypialniach, pokojach dziecięcych, jak i korytarzach.

Hexa Long wykonany jest z aluminium i ma długość 1200 mm. Dla optymalnego dopasowania do kolorystyki frontów dostępne są cztery różne wykończenia: aluminium, biel, matową czerń i jasne szczotkowane złoto.

Hexa Long to kolekcja uchwytów dedykowana nowoczesnym aranżacjom.

Uchwyt Extend

Uchwyt Extend już zdobył pierwsze miejsce w prestiżowym konkursie Diament Meblarstwa 2023, w kategorii Design Mebla.

Został stworzony do tradycyjnego otwierania wysokich i szerokich frontów. Jest wykonany z aluminium i występuje w trzech popularnych kolorach. Wyróżnia go smukła linia i ponadprzeciętna długość – 1200 mm.

Uchwyt Extend jest niezwykle estetyczny, a jednocześnie funkcjonalny: wysokie i szerokie fronty wygodniej otwierać za pomocą długich uchwytów. Extend zamontowany na frontach szaf, tworzy naturalne proporcje i symetrię całego mebla. Znajdzie swoje zastosowanie zarówno w tradycyjnych domowych wnętrzach, jak również w bardziej wystawnych, nowoczesnych salonach, sypialniach, czy nawet pokojach dziecięcych.