AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Urządzenie wysokociśnieniowe z nowej linii

16.02.2014

Urządzenie wysokociśnieniowe z nowej linii

Urządzenie wysokociśnieniowe z nowej linii


K4 Premium eco!ogic DOM.


Różnorodność jest jedną z licznych zalet urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher, która oferuje nie tylko modele w różnych klasach wydajności, ale także osobne linie produktów. Nowa linia urządzeń została oparta na indywidualnych założeniach, biorących pod uwagę specyficzne potrzeby klientów. Na przykład, urządzenie może być zaprojektowane pod kątem oszczędności zużywanej energii oraz wody.


Nowe urządzenie wysokociśnieniowe K 4 Premium eco!ogic Dom posiada tryb eco, po aktywacji którego zużycie wody i energii elektrycznej spada o 20%. Doskonale sprawdza się zarówno podczas usuwania uporczywych zabrudzeń jak i podczas codziennych lekkich prac, nie narażając użytkownika na zbyt wysokie wydatki. Urządzenie z linii eco!ogic nie zawiera ftalanów ani PVC. Polecane jest do mycia średnich i dużych samochodów osobowych, tarasu, mebli ogrodowych, grilla oraz kamiennego ogrodzenia czy schodów. Pracę ułatwiają liczne udogodnienia, takie jak Plug 'n' Clean - system podawania środków czyszczących bezpośrednio z opakowania, uchwyty na obudowie do przechowywania akcesoriów, system szybkozłączy Quick Connect czy pokrętło dozowania środka czyszczącego. Trwałość i wysoką niezawodność urządzenia zapewnia chłodzony wodą, mocny silnik i najwyższej jakości komponenty.


W standardowym wyposażeniu 6 m wąż wysokociśnieniowy eco!ogic, bęben na wąż, lanca Vario Power, dysza rotacyjna, 1 l uniwersalnego środka czyszczącego eco!ogic i wąż do zasysania wody ze zbiorników zewnętrznych. W zestawie do mycia domu dostępny dodatkowo z przystawką T-Racer T 250, która umożliwia czyszczenie większych, płaskich powierzchni w czasie znacznie krótszym niż za pomocą lancy.


Więcej informacji na stronie www.karcher.pl