AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  W nowojorskim stylu

29.08.2017

W nowojorskim stylu

W nowojorskim stylu


 We współczesnych wnętrzach oświetlenie dekoracyjne odgrywa bardzo ważną rolę. Poza podstawowymi funkcjami powinno stanowić także swoistą biżuterię wnętrza.


Właścicielom klasycznych pomieszczeń polecamy oświetlenie nowojorskie marki COSMO Light. Lampy w stylu New York Classic nadadzą się jako wyśmienite oświetlenie do salonu, jadalni czy sypialni. Sprawdzą się także w reprezentacyjnym holu oraz eleganckim butiku. 

W oferowanym przez COSMOLight oświetleniu nowojorskim można wyróżnić charakterystyczne dla tego stylu chromowane i niklowane wykończenia, piękne abażury, mleczne szkła a także źródła światła montowane na świecznikach. Nadaje to lampom iście amerykański „look”, który zdobywa coraz większą rzeszę miłośników na całym świecie. 

Producent ostatnio wypuścił na rynek absolutny hit! Lampa od razu zyskała swoje grono wielbicieli, a towar zniknął z półek magazynowych zanim jeszcze zdążył się na nich pojawić. Tym bestsellerem okazał się żyrandol o kształcie przypominającym marokańską koniczynę. Chromowane świeczniki przysłonięte abażurkami nadają lampie unikalnego charakteru, który na pewno podbije wasze serca!

Na zdjęciu: Żyrandol nowojorski New York P04380WH