AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Włoski styl w łazience

07.12.2010

Włoski styl w łazience

Włoski styl w łazience


Ceramika sanitarna WEG Disegno to nowość w ofercie Coram Poland. Producent stawia na uniwersalność formy, użyteczność i delikatność bryły.


WEG, nowa ceramika sanitarna włoskiej marki Disegno Ceramica, to kolekcja wyważona stylistycznie, w której akcent został postawiony na użytkowość. Włoski projektant Paolo Schianchi, pozbywając się nadmiaru nadbudowy stylistycznej, pragnął podkreślić przeznaczenie produktu. W jego rozumieniu ceramika sanitarna ma być wygodna w użytkowaniu i tworzyć harmonijne tło dla pozostałego wyposażenia łazienki. Stąd też przywołanie organicznych form, których łagodne zaokrąglenia przeniesione na ceramiczne elementy tworzą dla człowieka bezpieczne środowisko. Szerokie ranty dodają ceramice stabilności i komfortu, a utworzone z nich miniblaty są wygodne do odłożenia mydła czy przyborów toaletowych.

W kolekcji WEG znalazły się dwie umywalki – naścienna oraz z blatem po lewej stronie, bidet oraz miska w.c dostępne są zarówno w formie stojącej jak i podwieszanej. Uzupełniają to deski sedesowe wykonane z duroplastu: klasyczna oraz z systemem wolnego opadania.

Standardowo ceramika WEG oferowana jest w wersji białej. Za 40% dopłatą miskę w.c. oraz bidet producent może przygotować także kolorową. Do wyboru są: ciepły żółty, groszkowa zieleń, zgaszony róż, rozbielony błękit, jasnoszary oraz metaliczny niebieski. Kolor nanoszony jest na elementy ręcznie, jeszcze przed procesem wypału, co gwarantuje jego trwałość oraz zapewnia ceramice niepowtarzalność.


Cena: miska w.c. wisząca - ok. 1800 zł

deska wolnoopadająca - ok. 780 zł

bidet WEG wiszący - ok. 1800 zł

umywalka naścienna WEG 60 cm - ok. 1660 zł

Producent Disegno

Dystrybutor Coram Poland, www.coram.pl