AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  YOODA Smart Home - inteligentny dom w zasięgu Twojej ręki

28.06.2018

YOODA Smart Home - inteligentny dom w zasięgu Twojej ręki

YOODA Smart Home - inteligentny dom w zasięgu Twojej ręki


Firma Sukces Technology Group wprowadziła na rynek nowy system zarządzania inteligentnym domem, który jest doskonałą alternatywą dla innych, wiodących na rynku rozwiązań.


Dwukierunkowy System YOODA Smart Home to zintegrowany system do automatyzacji wszystkich znajdujących się w budynku urządzeń. Na elementy składowe systemu składają się: centrala YSH, napędy do rolet zewnętrznych EV/S oraz piloty MAGNETIC Deluxe YSH. Aplikacja YOODA Smart Home pozwala na intuicyjną i prostą obsługę, która umożliwia sterowanie automatyką rolet za pomocą telefonu czy tabletu z dowolnego miejsca na świecie. Największym atutem systemu jest komunikacja dwukierunkowa, dzięki której otrzymujemy sygnał zwrotny o wykonanej czynności. Użytkownik widzi jakie rzeczywiste położenie ma roleta którą steruje. Elementy YOODA Smart Home są kompatybilne ze sobą, ale dzięki centrali można sterować również standardowymi, jednokierunkowymi urządzeniami marek YOODA i Cortino: roletami wewnętrznymi, markizami, oświetleniem, firanami, zasłonami, żaluzjami oraz bramami. 

Niebawem w sprzedaży pojawią się również kolejne produktów Systemu YOODA Smart Home, pozwalające na całkowite zautomatyzowanie wnętrza.

www.sukcesgroup.pl