AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Zawsze krystalicznie czysta woda

28.06.2018

Zawsze krystalicznie czysta woda

Zawsze krystalicznie czysta woda


Dzbanek filtrujący wodę AQUAPHOR Kompakt to najlepsze rozwiązanie na krystalicznie czystą wodę, wszędzie gdzie tylko jej potrzebujesz. Na pikniku, podczas wyjazdu czy na działce – sprawdzi się jego kompaktowy kształt i zdejmowana rączka.


Dzbanek wyposażony w uniwersalny wkład Aquaphor B25 Maxfor o wydajności 200 l usuwa zanieczyszczenia jakie często spotykamy w wodzie poza domem: żelazo i aktywny chlor, metale ciężkie, pestycydy oraz produkty ropopochodne. Niweluje nieprzyjemny smak i zapach. Oczyszcza wodę z rdzy i innych zanieczyszczeń mechanicznych, które występują w sezonowo użytkowanych rurach. Tylko wkłady Aquaphor posiadają bakteriostatyczny Aqualen, dzięki któremu wydajność jest dwukrotnie wyższa w porównaniu z wkładami o identycznej wielkości dostępnymi na polskim rynku. W ofercie Aquaphor dostępne są również wkłady B25 Mg2+ wzbogacające wodę w dobroczynny magnez.

Uniwersalne wkłady filtrujące Aquaphor Maxfor pasują m.in. do filtrów Brita Maxtra, Dafi Unimax, Laica bi-flux, BWT Gourmet, Anna Duomax oraz innych.

Dzbanki filtrujące Aquaphor z wkładami Maxfor posiadają atest Polskiego Zakładu Higieny oraz pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Zdobyły również pierwsze miejsce w teście Stiftung Warentest.

Opracowanie: Aquaphor

Firma Aquaphor od ponad 25 lat jest liderem w produkcji filtrów do wody. Jakość produktów doceniło już 17 mln rodzin oraz zakładów przemysłowych w ponad 48 krajach świata. Własnością firmy jest ponad 80 patentów, opracowanych z myślą o najwyższym standardzie oczyszczania wody przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa dla środowiska oraz wysokiej opłacalności ekonomicznej.