WAŻNE DETALE

STRONA GŁÓWNA  /  WNĘTRZA  /  WAŻNE DETALE

Organizacja szafek i szuflad w kuchni

Chcesz gotować prościej i szybciej? Działaj w zgranym zespole! Meble wyposażone w regulowany blat roboczy, praktyczne carga, pomysłowe systemy otwierania oraz szuflady z organizerami pozwolą skupić się na tym, co najważniejsze – kulinarnej wyobraźni.  


15 najmodniejszych zlewozmywaków

Nowoczesny zlewozmywak potrafi przemienić kuchenną strefę zmywania w centrum dowodzenia. Elektroniczne przyciski, zintegrowane korki i dozowniki płynów, miejsca na dodatkowe akcesoria, ociekacze i sitka, a także możliwość całkowitego ukrycia zlewozmywaka za sprawą przesuwnych blatów czynią tę przestrzeń w pełni elastyczną i komfortową.  


Dizajnerskie baterie łazienkowe

Nawet odrobina ekstrawagancji w łazience może sprawić, że na chwilę uda się nam zapomnieć o codziennych problemach. Ozdobne baterie, oryginalne wanny i umywalki czy dizajnerskie rozwiązania w strefie prysznica są nie tylko ucztą dla ciała i zmysłów, ale też estetyczną przyjemnością. 


Odwodnienia prysznicowe - przegląd produktów

Mogą ukrywać się pod warstwą płytek bądź kamienia lub błyszczeć niczym drogocenna biżuteria. Nowoczesne odwodnienia – liniowe, ścienne lub punktowe – w minimalistycznej przestrzeni prysznica będą stanowiły nie tylko funkcjonalny, ale też estetyczny detal.  


Baterie w wyciąganą wylewką - przegląd

Gdy bateria zlewozmywakowa ma wyciągany prysznic, łatwiej napełniać wodą duże naczynia i płukać produkty. Po pracy wąż chowa się automatycznie!