AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Wydarzenia  /  Pierwszy salon firmowy AQUAPHOR z showroomem otwarty na warszawskiej Pradze

21.12.2021

Pierwszy salon firmowy AQUAPHOR z showroomem otwarty na warszawskiej Pradze

Pierwszy salon firmowy AQUAPHOR z showroomem otwarty na warszawskiej Pradze


 Od 15 grudnia przy ul. Kijowskiej 7 w Warszawie, można spróbować prawdziwie świeżo przefiltrowanej wody i porównać ją ze zwykłą kranówką. 


 Światowy producent domowych filtrów do wody i systemów uzdatniania wody w przemyśle otworzył na Pradze swój pierwszy firmowy salon, połączony z eleganckim showroomem.  Można w nim zobaczyć z bliska bogatą gamę filtrów domowych i systemów uzdatniania wody, które można też zakupić.

Doradcy AQUAPHOR odpowiedzą na miejscu na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości dotyczące filtracji wody, a także udzielą informacji i rad w kwestii wyboru i instalacji filtrów. W sklepie można zobaczyć przykładowe instalacje. Z okazji otwarcia firma przygotowała dla  klientów specjalną promocję: Przyjdź, oddaj swój stary dzbanek filtrujący i wymień go na nowy dzbanek AQUAPHOR za 1zł. Ilość produktów promocyjnych ograniczona.

Zapraszamy do nowego salonu firmowego Aquaphor! Szczegóły na www.aquaphor.pl

 

O AQUAPHOR

Aquaphor Poland Sp zo.o.to oddział międzynarodowej firmy Aquaphor Corporation, prowadzącej zdywersyfikowaną działalność badawczo – produkcyjno - handlową w ponad 60 krajach świata. Założona w 1992 roku firma jest dziś jednym z największych światowych producentów materiałów filtrujących i domowych filtrów do oczyszczania wody, w tym: dzbanków filtrujących, kuchennych filtrów podzlewowych, stacji uzdatniania wody do całego domu, a także zaawansowanych technologicznie systemów filtrujących dedykowanych do przemysłu.

AQUAPHOR tworzy, rozwija i produkuje coraz to nowocześniejsze urządzenia, które poprawiają jakość spożywanej przez nas wody. Doskonałą jakość produktów AQUAPHOR, ich w pełni ekologiczny skład i efekty w postaci najwyższego stopnia oczyszczania wody potwierdzają wiodące światowe organizacje certyfikujące, a innowacyjne technologie, wykorzystane w produkcji filtrów chroni ponad 130 patentów w różnych krajach świata. Produkty AQUAPHOR przyczyniają się do ochrony środowiska i zmniejszeniem zużycia szkodliwego plastiku pet. Więcej: www.aquaphor.pl